Superjídlo eBook

Fatimma.cz Superjídlo Image

INFORMACE

Superjídlo je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Dana Jacobi. Přečtěte si s námi knihu Superjídlo na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Superjídlo.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,36 MB

ISBN: 9788073905781

POPIS
Zkuste nějaký náš recept na superjídlo a zjistíte, že jíst zdravě nebylo nikdy tak jednoduché a chutné. Tato kniha vám pomůže dostat na váš stůl čerstvé a zdravé potravin v kteroukoli denní dobu. Všechny recepty jsou výživné, používám zeleninu, ovoce, celozrnné výrobky, luštěniny, nízkotučné mléčné výrobky, ořechy a semena.Zaměřte se na jídlo rostlinného původu a zjistíte, že jíst zdravě nebylo nikdy tak jednoduché! Našich 80 receptů vás o tom přesvědčí! U každého receptu najdete seznam ingrediencí. Uvařte si třeba lahodný bulgur salát s paprikou, cizrnu s pistáciemi; sicilské krevety s květákem a mandlemi, kuřecí salát s tacos a oříšky kešu nebo pečené sladké brambory s kmínem a koriandrem – tyto recepty vás překvapí originální kombinací chutí. Jiné, jako mangold a restovanou cibulí nebo ječmenové rizoto s kuřecím masem a houbami, jsou zdravější variací klasických pokrmů.Kniha obsahuje též soupis všech použitých ingrediencí s popisem, ze kterého se dozvíte jejich výhody a jaký mají vliv na vaše zdraví.Bonbónkem jsou pak nápady, jak využít další superpotraviny, jako například jahody, kapustu, čilli, meloun, dýně a mnoho dalších, pro jednoduché a rychlé občerstvení.Tato kniha dokazuje, že i zdravé vaření může být jednoduché a chutné!
STÁHNOUT ČÍST
V Sedlčanech skončí tradiční výroba sýrů. Špatná zpráva ...
Cesta od nápadu na převratné superjídlo, až do současnosti, kdy je Mana již zavedeným pojmem, byla velmi náročná, ale naštěstí krátká.Díky získaným zkušenostem, klinickým studiím a moderním technologiím navrhl tým vědců hodnotné jídlo ve formě nápoje, které je nejen 100% nutričně kompletní, ale také šetří čas, peníze a energii.
DOBRO.BLEŠÁK | Knihy Dobrovský
Trochu se divím, že jsem ještě naživu. Nechráním totiž svoji imunitu jogurtovými nápoji, které by ode mě odehnaly zlověstné bacily číhající všude kolem, nemažu si na chleba margarín s přídavky vitaminů, nesnídám cereálie se zinkem a vlákninou a nepiji minerálky, jež anoncují, že můj organismus udrží v dokonalé rovnováze.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY