Putování za dalekým snem eBook

Fatimma.cz Putování za dalekým snem Image

INFORMACE

Putování za dalekým snem je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Ivana Dirk Lukačovičová. Přečtěte si s námi knihu Putování za dalekým snem na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Putování za dalekým snem.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,23 MB

ISBN: 9788074760921

POPIS
Cestopisný román popisuje jeden pestrý životní osud – od idylického dětství na venkově přes politické bouře velkoměsta a milostná trápení až po vzrušující a riskantní cestovatelská dobrodružství. S hrdinkou můžete chytit dobrého stopa a putovat až do Bombaje, jet s ozbrojenou kolonou africkou pustinou, vydat se na koni do kubánského masivu Sierra Maestra nebo zdolávat překážky při podnikání v Indii.
STÁHNOUT ČÍST
Dirk, Ivana : Putování za dalekým snem
Putování za dalekým snem. Všeobecné informace: Autor: Dirk Lukačovičová Ivana: Anotace: Cestopisný román popisuje jeden pestrý životní osud - od idylického dětství na venkově přes milostná trápení až po vzrušující a riskantní cestovatelská dobrodružství. Kategorie:
Putování za dalekým snem - Ivana Dirk Lukačovičová | Knihy ...
Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY