Pašeráci v oblacích eBook

Fatimma.cz Pašeráci v oblacích Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Pašeráci v oblacích! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Pašeráci v oblacích a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Pašeráci v oblacích.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,20 MB

ISBN: 8073871048

POPIS
I v jiných dimenzích probíhá první světová válka a pašeráci se ji neštítí využít ke svým účelům. John Francis Kovář společně s dalším agentem, leteckým kouzelníkem Vincentem Vegou se setkávají na bojišti s legendárním anglickým pilotem kapitánem Bigglesworthem, zvaným Biggles, a jeho milovanými "velbloudími" stíhačkami. Centrála po nich chce likvidaci pašeráků, a oni to pojmou, jako vždy, po svém. Vzdušné souboje, synchronizované kulomety, pístové motory a všudypřítomná smrt... To je další mise agenta známého spíše pod iniciálami JFK.Svůj svět si musíme zasloužit!Autor obálky: Tomáš Jedno
STÁHNOUT ČÍST
Pašeráci v oblacích - Vlado Ríša, brožovaná vazba, český ...
Pašeráci v oblacích. Kdo napsal knihu Pašeráci v oblacích? Autorem je Vlado Ríša. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih.
Agent J. F. K. 16: Pašeráci v oblacích Vlado Ríša od 112 ...
Kupte knihu Pašeráci v oblacích (Vlado Ríša) s 18 % slevou za 113 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY