Mezinárodní akreditační standardy pro zdravotní transport eBook

Fatimma.cz Mezinárodní akreditační standardy pro zdravotní transport Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Mezinárodní akreditační standardy pro zdravotní transport! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Mezinárodní akreditační standardy pro zdravotní transport a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Mezinárodní akreditační standardy pro zdravotní transport.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,62 MB

ISBN: 8024710021

POPIS
Publikace a materiály vypracované a vydané Joint Commission International drží ve své oblasti světovou prioritu. Nabízíme Vám překlad těchto publikací. Ke každému standardu je uvedena metodika jeho měření, detailně je rozepsáno, jak daná instituce může standard naplnit, a připojeny jsou i měřitelné indikátory standardu. České vydání je doplněno krátkým komentářem o případných odlišnostech vyplývajících z legislativního prostředí ČR. Publikaci využijí nejen manažeři zařízení usilujících o mezinárodní akreditaci, ale všichni ti, kteří ji chtějí použít jako manažerský nástroj sloužící ke zmapování kvality v daném zdravotnickém zařízení a k jejímu zlepšování. Zajímat bude nepochybně i úředníky státní správy v oblasti zdravotnictví, pracovníky zdravotních pojišťoven, teoretiky kvality ve zdravotnictví a v neposlední řadě širokou pacientskou veřejnost. S touto publikací současně vycházejí tituly Mezinárodní akreditační standardy pro klinické laboratoře a Mezinárodní akreditační standardy pro dlouhodobou péči.
STÁHNOUT ČÍST
Mezinárodní akreditační standardy pro zdravotní transport ...
Mezinárodní akreditační standardy pro klinické laboratoře : komentovaný oficiální překlad / Vydáno: (2005) Mezinárodní akreditační standardy pro nemocnice : překlad 3. vydání / Vydáno: (2008)
Mezinárodní akreditační standardy pro klinické laboratoře ...
Zcela nový český překlad vychází z aktuálního vydání Mezinárodních standardů pro akreditaci nemocnic (vypracované Joint Commission International). Publikace je nezbytnou a praktickou příručkou pro všechna nemocniční zdravotnická zařízení, která chtějí získat mezinárodní osvědčení.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY