Pancéřoví granátníci eBook

Fatimma.cz Pancéřoví granátníci Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Pancéřoví granátníci! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Pancéřoví granátníci a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

NÁZEV SOUBORU: Pancéřoví granátníci.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,20 MB

ISBN: 8020607064

POPIS
"V bojovém styku s německými pancéřovými granátníky je nutné počínat si krajně obezřetně…", uvádí zpravodajská služba Rudé armády v roce 1943 ve svém elaborátu, analyzujícím bojové schopnosti a charakteristické vlastnosti německé motorizované pěchoty. "Velitelé při hodnocení nepřátelských sil na bitevním poli nesmějí německé motorizované pěchotě věnovat o nic menší pozornost než nepřátelským tankům, pěchota dokáže být stejně nebezpečná". Přesto, že všem protivníkům Říše za II. světové války byla bojová výkonnost německých pancéřových gránátníku až příliš dobře známá, s plynoucími léty projevují vojenští historici tendenci přítomnost německé motorizované pěchoty na bojišti přehlížet nebo její význam podceňovat. V popisech bitev bývá o ní stěží zmínka natož aby byla řádně zhodnocena role, kterou tyto speciální jednotky v tom kterém střetnutí sehrály.
STÁHNOUT ČÍST
pancéřoví granátníci - Special library ČNB
Koupit Koupit eknihu "V bojovém styku s německými pancéřovými granátníky je nutné počínat si krajně obezřetně…", uvádí zpravodajská služba Rudé armády v roce 1943 ve svém elaborátu, analyzujícím bojové schopnosti a charakteristické vlastnosti německé motorizované pěchoty.
Pancéřoví granátníci - James Lucas | Databáze knih
Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY