Hmyzí hotel eBook

Fatimma.cz Hmyzí hotel Image

INFORMACE

Hmyzí hotel je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Clover Robin. Přečtěte si s námi knihu Hmyzí hotel na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2020

NÁZEV SOUBORU: Hmyzí hotel.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,18 MB

ISBN: 9788025627150

POPIS
V čem se liší včela samotářka od čmeláka? Co je to opylení? Jaká vývojová stádia má motýl? Jak se pohybuje hlemýžď? Na tyto a další otázky naleznete odpověď v této krásně ilustrované knížce s odklápěcími okénky. Současný fenomén hmyzích domečků ukazuje, jak krásný a neskutečně zajímavý je svět hmyzí říše. Pavouci, motýli, roháči… pojď se o jejich životě více dozvědět a schválně, jak dlouho dokážeš odolávat, než si nějaký ten hmyzí hotel sám postavíš.
STÁHNOUT ČÍST
Nakladatelství Svojtka & Co. - Hmyzí hotel
Hmyzí hotel se pro ně stane důležitým náhradním biotopem, aby si zajistily pokračování svého rodu. Nejčastějšími obyvateli hmyzího hotelu tak bývají například včely samotářky, čmeláci, některé vosy, motýli, pestřenky, zlatoočky, škvoři či slunéčka sedmitečná.
Hmyzí hotel postavíte sami. Tady je návod na výrobu včetně ...
O hmyzí hotel se musí pečovat stejně jako se musí pečovat o psí kotec nebo kočičí pelech. Proto je důležité ho po sezóně na podzim řádně vyčistit, jinak by se v něm mohli rozšířit nemoci a parazité. Také je důležité ho na zimu schovat na suché a chladné místo a na jaře ho zas čistý a připravený pověsit.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY