Hubneme s rozumem v praxi eBook

Fatimma.cz Hubneme s rozumem v praxi Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Hubneme s rozumem v praxi! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Hubneme s rozumem v praxi a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Hubneme s rozumem v praxi.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,98 MB

ISBN: 9788087049082

POPIS
Tato kniha obsahuje konkrétní tipy a recepty na snídaně, obědy a večeře s nízkoenergetickou hodnotou (snídaně cca 1000 kJ, hlavní jídla cca 1500 kJ) a výhodným poměrem živin (bílkoviny, sacharidy, tuky), vhodné pro hubnutí a udržení váhy. Umožňuje aktivní výběr jídelníčku pro celou rodinu dle vlastní chuti, bez zatěžování počítáním kilojoulů. Čtenář zde nalezne i nápady na svačiny, nízkoenergetické mlsání a tipy, jak jíst mimo domov – nezbytné informace o energetické hodnotě a složení jídel v restauracích a jídelnách. Recepty jsou určeny těm, kteří chtějí bez pocitu hladu hubnout nebo si váhu udržet, je však jednoduché dotvořit jídlo pro celou rodinu. Oproti běžně předepsaným dietám je možné kombinovat mnoho variant konkrétních denních jídelníčků, které si každý může sám a jednoduše vybrat a připravit podle své chuti. Kniha také seznamuje podrobně s glykemickým indexem potravin – jak ovlivňuje hubnutí, jaké potraviny vybírat, jak glykemický index snižovat. Z obsahu:Kuchařka základních pojmůTeorie glykemického indexuCo jíst při hubnutí a nehladovět...
STÁHNOUT ČÍST
Kniha Hubneme s rozumem v praxi - 3. vydání | Moja-Kniha.cz
Podrobné informace Hubneme s rozumem v praxi - Glykemická kuchařka Tato kniha obsahuje konkrétní tipy a recepty na snídaně, obědy a večeře s nízkoenergetickou hodnotou (snídaně cca 1000 kJ, hlavní jídla cca 1500 kJ) a výhodným poměrem živin (bílkoviny, sacharidy, tuky), vhodné pro hubnutí a udržení váhy.
Hubneme s rozumem v praxi - jarmik.pise.cz
Hubneme s rozumem tvořivě - Jaroslava Štochlová, Iva Málková . Pokračování edice Hubneme s rozumem a bestselleru Hubneme s rozumem v praxi (dosud prodáno 22 000 kusů) opět přináší recepty na nízkoenergetická jídla s propočtenou energetickou hodnotu a optimálním poměrem živin, tentokrát ale nabízí ještě mnohem více.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY