Zlatokopové eBook

Fatimma.cz Zlatokopové Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Zlatokopové! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Zlatokopové a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Zlatokopové.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,21 MB

ISBN: 9788075434746

POPIS
George Harrison v březnu 1886 našel stopu zlata v kopcovitém terénu jižní Afriky – v místě dnes zvaném Witwatersrand. Tenkrát se bohaté naleziště rozkládalo uprostřed zcela pusté náhorní roviny ve výšce téměř dvou tisíc metrů nad mořem, vzdálené stovky kilometrů od nejbližší civilizace. A právě zde vypukla největší zlatá horečka na světě!Ambiciózní důlní expert Rod ví, že získání postu generálního manažera je jeho životní šancí. A pokud nabízenou funkci přijme, musí se stoprocentně podrobit chladně uvažujícímu důlnímu magnátovi. Oba se stávají figurkami v rukou mocných, pro které je těžba zlata jen hrou při realizaci vysněných cílů, jimž jsou schopni obětovat cokoliv.
STÁHNOUT ČÍST
Zlatá horečka na Klondiku - Wikipedie
Když pak odešel na svůj poslední vandr do věčných rýžovišť, na jeho pohřeb se z daleka sjeli kamarádi trampové i zlatokopové a na poslední cestu ho salvou vyprovodila Zlatohorská císařská garda. Pršelo, jak se na Jeseníky sluší.
Zlatokopové - Wilbur Smith | KOSMAS.cz - vaše internetové ...
Kniha Zlatokopové Přidat komentář. soupik2012. 1 03.10.2019. Na této knize nejvíce oceňuji, že se zcela nevyhraňuje na dobro a zlo, ale ukazuje nám lidi, takové jaké ve skutečnosti jsou. ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY