Ženy gangsterů eBook

Fatimma.cz Ženy gangsterů Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Ženy gangsterů! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Ženy gangsterů a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Ženy gangsterů.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,20 MB

ISBN: 9788026428329

POPIS
Příběhy žen, které žily na hraně zákonaSvět gangsterů a mafiánů Ameriky 30. let nepatřil jen mužům. Jeho nedílnou součást tvořily i ženy – krásné, odvážné a často bezmezně zamilované a schopné pro své muže obětovat vše. Byla by však chyba považovat je za pouhé okrasné přívěšky svých druhů. Často se nezákonné činnosti samy účastnily a nejednou se ocitly v přestřelce či na zběsilém útěku, jak dokládá i ikonicky známá romance Bonnie a Clydea. Poznejte osudy nejznámějších gangsterských a mafiánských žen, jež láska a touha po dobrodružství svedly do vod nebezpečného podsvětí a strhly do víru života na hraně.
STÁHNOUT ČÍST
Ženy gangsterů - Susan McNicoll — Kniha.cz
Svět gangsterů a mafiánů Ameriky 30. let nepatřil jen mužům. Jeho nedílnou součást tvořily i ženy - krásné, odvážné a často bezmezně zamilované a schopné pro své muže obětovat vše. Byla by však chyba považovat je za pouhé ozdoby. Často se nezákonné č
Zeny gangsteru levně | Mobilmania zboží
Ženy gangsterů: a muži, které milovaly (978-80-264-2832-9) Kniha - autor Susan McNicoll, 160 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Svět gangsterů a mafiánů Ameriky 30. let nepatřil jen mužům. Jeho nedílnou součást tvořily i ženy - krásné, odvážné a často bezmezně zamilované a schopné pro své muže obětovat vše.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY