Průvodce jazzového kytaristy s předmluvou Davida Dorůžky eBook

Fatimma.cz Průvodce jazzového kytaristy s předmluvou Davida Dorůžky Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Průvodce jazzového kytaristy s předmluvou Davida Dorůžky! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Průvodce jazzového kytaristy s předmluvou Davida Dorůžky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Průvodce jazzového kytaristy s předmluvou Davida Dorůžky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,10 MB

ISBN: 8086385358

POPIS
Vynikající americký jazzový kytarista Jim Hall napsal tohoto "průvodce" nejen pro potřeby interpretačních kurzů, které vede po celém světě, ale pro všechny, kteří chtějí proniknout do tajů hry na jazzovou kytaru. Knížka není koncipována jako běžná učebnice, příručka či škola hry na kytaru, kterých je na trhu nepřeberné množství. Jedná se o ojedinělou publikaci, která chce především inspirovat k samostatnému objevování a hledání vlastních cest. Autor vás zavede ke skutečné podstatě jazzové kytarové hry, odhalením skryté logiky svého hudebního myšlení, tvůrčího přístupu a především své hudební a životní filozofie. K praktickým příkladům využívá Hall deset vlastních skladeb, z nichž každou věnuje určité hudební problematice. Dozvíte se například jak hudbu zapisovat, jak porozumět harmonické stavbě nebo jak vytvořit doprovod k melodii. Vysvětluje důležitost formy skladby či výstavby fráze, věnuje se také úloze doprovodné kytary a popisuje, jak se jí zhostili ti nejslavnější světoví interpreti. Stranou nestojí ani rady spojené s přípravou na nahrávání ve studiu nebo s ozvučením živého vystoupení. Nastíněné otázky jsou navíc mnohdy řešeny komplexně ve srovnání s ostatními uměleckými obory.Preklad: Ondřej Zátka
STÁHNOUT ČÍST
Průvodce jazzového kytaristy s předmluvou Davida Dorůžky ...
Thomastik JAZZ SWING JS110 - Struny na jazzovou kytaru -sada . Sada strun vhodných i pro jazzové lubové kytary s leštěným plochým opředením z čistého niklu vyráběná ručně.
noty a knihy o hudbě - Genealogie
Thomastik JAZZ SWING JS110 - Struny na jazzovou kytaru -sada . Sada strun vhodných i pro jazzové lubové kytary s leštěným plochým opředením z čistého niklu vyráběná ručně.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY