Diplomatická imunita eBook

Fatimma.cz Diplomatická imunita Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Diplomatická imunita! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Diplomatická imunita a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Diplomatická imunita.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,29 MB

ISBN: 9788071972853

POPIS
Kdesi ve vzdáleném koutě vesmíru obývaném rasou čtyřruček byla kvůli násilnému incidentu barrayarského důstojníka zadržena barrayarská obchodní flotila včetně doprovodných lodí. Taková situace vyžaduje, aby jí přijel řešit císařský auditor, nejlepší ze specialistů na řešení podobných problémů. A čirou náhodou se lord Miles Vorkosigan, nejmladší z císařských auditorů, skutečně v této oblasti zdržuje. Samozřejmě, on i jeho žena Kateřina mají momentálně starosti úplně jiného druhu. Oba cestují domů, aby stihli dlouho očekávané narození svých prvních dětí. nicméně na císařovu výzvu Miles nemá jinou volbu než tento nečekaný úkol přijmout.
STÁHNOUT ČÍST
Diplomatická imunita - Diplomatic immunity - qwe.wiki
Diplomatic immunity is a principle of international law that provides foreign diplomats with a degree of protection from criminal or civil prosecution under the laws of the countries hosting them. Often criticized as a "get away with murder" policy, does diplomatic immunity really give diplomats carte blanche to break the law?
The History of Diplomatic Immunity - Rough Diplomacy
Vojenskou kariéru muže ukončí vražda jeho dcery, ale její vrah je propuštěn na základě diplomatické imunity na svobodu. Rozhořčený nad propuštěním vraha vystoupí z vojenské služby a připravuje soukromý plán na pomstu za vraždu své dcery. Nikdo,…
SOUVISEJÍCÍ KNIHY