Čaroděj Zeměmoří eBook

Fatimma.cz Čaroděj Zeměmoří Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Čaroděj Zeměmoří! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Čaroděj Zeměmoří a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2003

NÁZEV SOUBORU: Čaroděj Zeměmoří.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,70 MB

ISBN: 8072542729

POPIS
Čaroděj Zeměmoří je prvním románem cyklu o Zeměmoří – fascinujícím světě stvořeném Velmistryní žánru SF&F Ursulou K. Le Guinovou. Knihy o Zeměmoří jsou často porovnávány s Tolkienovou Středozemí nebo Lewisovou Narnií. Někteří lidé se zde rodí obdařeni magickým talentem. Ten je však třeba cvičit a naučit se věci pojmenovávat jejich pravými jmény, což je skutečným a jediným klíčem k čarodějné moci. Mladý čaroděj Ged se musí postavit tajemnému Stínu, svému temnému Já, které v mladické nerozvážnosti vyvolal z říše mrtvých.
STÁHNOUT ČÍST
Zeměmoří / Earthsea (TV film) (2004) | ČSFD.cz
Čaroděj Zeměmoří je prvním románem cyklu o Zeměmoří - fascinujícím světě stvořeném Velmistryní žánru SF&F Ursulou K. Le Guinovou. Knihy o Zeměmoří jsou často porovnávány s Tolkienovou Středozemí nebo Lewisovou Narnií.Někteří lidé se zde rodí obdařeni magickým talentem.
Čaroděj Zeměmoří - Biblio
ČARODĚJ ZEMĚMOŘÍ - Nová - nerozbalená audiokniha. Nové zboží ! Platební podmínky: Peníze zašlete prosím na jeden z uvedených účtů: 1232085028/3030 (air bank ) nebo 670100-2203907381/6210 (mBank) Dodání zboží pouze poštou,osobní převzetí není možné. Symbolické poštovné jen 20 Kč,odesílám vždy doporučeně. Zaručuji rychl…
SOUVISEJÍCÍ KNIHY