Čaroděj Zeměmoří eBook

Fatimma.cz Čaroděj Zeměmoří Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Čaroděj Zeměmoří! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Čaroděj Zeměmoří a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2003

NÁZEV SOUBORU: Čaroděj Zeměmoří.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,37 MB

ISBN: 8072542729

POPIS
Čaroděj Zeměmoří je prvním románem cyklu o Zeměmoří – fascinujícím světě stvořeném Velmistryní žánru SF&F Ursulou K. Le Guinovou. Knihy o Zeměmoří jsou často porovnávány s Tolkienovou Středozemí nebo Lewisovou Narnií. Někteří lidé se zde rodí obdařeni magickým talentem. Ten je však třeba cvičit a naučit se věci pojmenovávat jejich pravými jmény, což je skutečným a jediným klíčem k čarodějné moci. Mladý čaroděj Ged se musí postavit tajemnému Stínu, svému temnému Já, které v mladické nerozvážnosti vyvolal z říše mrtvých.
STÁHNOUT ČÍST
Čaroděj Zeměmoří: temná a fascinující fantasy s ...
Čaroděj Zeměmoří je prvním románem cyklu o Zeměmoří - fascinujícím světě stvořeném Velmistryní žánru SF&F Ursulou K. Le Guinovou.
Čaroděj Zeměmoří - Wikipedie
Čaroděj Zeměmoří vykazuje všemožné znaky spojované právě se subžánrem fantastiky pro starší mládež a mladé dospělé - young adult. Sledujeme osudy mladého čaroděje od jeho narození přes dětství a následná studia až po mladistvé vystřízlivění - a jsou to právě přechodové rituály, které jsou pro celé ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY