Hravý zeměpis: Evropa eBook

Fatimma.cz Hravý zeměpis: Evropa Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Hravý zeměpis: Evropa! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Hravý zeměpis: Evropa a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

NÁZEV SOUBORU: Hravý zeměpis: Evropa.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,74 MB

ISBN: 9788075631534

POPIS
Učebnice a pracovní sešity Hravý zeměpis jsou vytvořeny inovativním přístupem, aby žáky motivovaly k práci s nimi. Na tvorbě publikací se podílel široký tým autorů s bohatými teoretickými i praktickými zkušenostmi z výuky zeměpisu. V tomto roce doplníme řadu o učebnici České republiky a učebnici Evropy.Obsah:Evropský světadílObyvatelstvoHospodářstvíRegiony Evropy.
STÁHNOUT ČÍST
Hravý zeměpis 8. - vufind.mzk.cz
Hravý zeměpis 8 - Evropa Učebnice pro 8.r. ZŠ, Učebnice a pracovní sešity Hravý zeměpis jsou vytvořeny inovativním přístupem, aby žáky motivovaly k práci s nimi. Na tvorbě publikací se podílel široký tým aut
Hravý zeměpis 8 - Pracovní sešit pro 8. ročník ZŠ a ...
Zeměpis. Ucelená řada učebnic a pracovních sešitů zeměpisu je koncipována v souladu s RVP ZV. Jednotlivé kapitoly obsahují také názorná schémata, mapy, fotografie a obrázky. Navíc zahrnují očekávané výstupy, klíčové kompetence a návrhy projektů. ... Zeměpis 8, 1. díl - Evropa. Cena s DPH:
SOUVISEJÍCÍ KNIHY