Křížovky pro seniory (BOX) eBook

Fatimma.cz Křížovky pro seniory (BOX) Image

INFORMACE

Křížovky pro seniory (BOX) je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Křížovky pro seniory (BOX) na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Křížovky pro seniory (BOX).pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,27 MB

ISBN: 8594155758319

POPIS
Luštěte a trénujte paměť v každém věku!Skvělý dárek pro všechny, kdo rádi luští! Dárkový box obsahuje tři sešity plné švédských křížovek a jeden sešit osmisměrek. Příjemným bonusem jsou atraktivní tipy na výlety, citáty slavných osobností, recepty na pokrmy z brambor a praktické rady do domácnosti. Trénujte svoji paměť a užijte si skvělou zábavu!
STÁHNOUT ČÍST
Krizovky pro seniory levně | Mobilmania zboží
Křížovky pro seniory (box) Křížovky pro seniory (box) Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( měkká vazba ) Produkt je vyprodaný. Skvělý dárek pro všechny, kdo rádi luští! Dárkový box obsahuje tři sešity plné švédských křížovek a jeden sešit osmisměrek.
Křížovky pro seniory na každý den - Box | Knihy.ABZ.cz
Bystrá hlava pro seniory - testy pro chvíle pohody - 64 stran. Křížovky pro seniory - rady a tipy pro zahrádkaření - 128 stran. Velké KŘÍŽOVKY - luštění pro chvíle pohody - 128 stran. Křížovky PRO SENIORY se skvělými recepty - 128 stran.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY