Škoda Octavia eBook

Fatimma.cz Škoda Octavia Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Škoda Octavia! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Škoda Octavia a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Škoda Octavia.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,49 MB

ISBN: 9788025115534

POPIS
Kniha Škoda Octavia – obsluha, údržba a opravy vozidla svépomocí je určena pro všechny řidiče, majitele a uživatele vozidel Škoda Octavia a Octavia Combi, vyrobených od r. 1996 do současnosti. Z obsahu knihy: - charakteristika modelů Škoda Octavia a Octavia Combi - podrobný technický popis vozidla - přehled modernizačních změn - ovládání a možnosti využití vozidla - údržba automobilu svépomocí - přehled výměnných a servisních intervalů - popis oprav závad na vozidle - rady a tipy pro bezpečnou jízdu - doporučení pro nákup náhradních dílů - tuningové úpravy vozidel Škoda Octavia - mnoho dalších užitečných informací
STÁHNOUT ČÍST
Ceníky a katalogy | ŠKODA AUTO a.s.
Vyberte si co potřebujete z 63 aktuálních inzerátů v kategorii Bouračky, havarovaná a bouraná auta na prodej: Škoda Octavia. Nebo zadejte inzerát zdarma a rychle prodejte nepoužívané zboží na největším internetovém bazaru.
Škoda Octavia kombi v naftě k prodeji na TipCars
OCTAVIA je nejuniverzálnějším modelem v nabídce ŠKODA - nabízí se v podobě praktického liftbacku nebo ještě prostornějšího kombi, můžete ji mít s benzinovým nebo naftovým motorem, s manuální nebo automatickou převodovkou, s pohonem předních nebo všech čtyř kol.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY