Talent nerozhoduje eBook

Fatimma.cz Talent nerozhoduje Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Talent nerozhoduje! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Talent nerozhoduje a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Talent nerozhoduje.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,79 MB

ISBN: 9788025119266

POPIS
Jste zrození pro roli vůdce? Stručná odpověď na tuto otázku zní "ne". Chcete-li pochopit, proč je to pro vás dobrá zpráva, přečtěte si provokativní a mýty bořící knihu amerického novináře Geoffa Colvina. Předpokládáme, že Mozart se narodil s výjimečným nadáním pro hudbu, stejně jako Warren Buffett má buňky na úspěšné investování. A pokud za úspěchem těch nejlepších není přirozené nadání, bude to nejspíš tvrdá práce. Colvin na základě výzkumů a příběhů úspěšných sportovců, hudebníků nebo byznysmenů dokazuje, že se mýlíme. Za úspěchem těch nejlepších totiž stojí zvláštní druh úsilí, kterému Colvin říká "promyšlené cvičení". Šanci má tedy každý.
STÁHNOUT ČÍST
Talent nerozhoduje - Colvin Geoff | KOSMAS.cz - vaše ...
Jste zrození pro roli vůdce? Stručná odpověď na tuto otázku zní "ne". Chcete-li pochopit, proč je to pro vás dobrá zpráva, přečtěte si provokativní a mýty bořící knihu amerického novináře Geoffa Colvina. Předpokládáme, že Mozart se narodil s výjimečným nadáním pro hudbu, stejně jako Warren Buffett má buňky na úspěšné investování.
Talent nerozhoduje - Geoff Colvin | Knihy Dobrovský
Talent nerozhoduje Čím se ti nejlepší skutečně liší od ostatních . Geoff Colvin; Geoff Colvin . 3,8 . Sledovať autora . Cudzojazyčná literatúra Motivačná literatúra Spoločenské vedy Manažment a biznis. Všetky knihy autora . Mladá fronta, 2015 ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY