Chagallovo štěstí eBook

Fatimma.cz Chagallovo štěstí Image

INFORMACE

Chagallovo štěstí je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Nela Hanelová. Přečtěte si s námi knihu Chagallovo štěstí na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Chagallovo štěstí.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,58 MB

ISBN: 9788086907536

POPIS
Útlá básnická prvotina Nely Hanelové zahrnuje úsporné a na první pohled subtilní a něžné verše, které se čtenáři před očima mění v melancholické a existenciálně úderné komentáře plynoucího času. Autorka (*1980) pochází z Třebíče. Vystudovala bohemistiku, historii a polonistiku v Brně. Studovala a žila také v Greifswaldu a Krakově. Nyní studuje judaistiku v Olomouci, pracuje jako lektorka Židovského muzea v Praze, lektorka hebrejštiny na Židovské obci Brno, korektorka Společnosti pro Fair Trade a rozvojové vzdělávání, měsíčníku Plav a Ligy lidských práv. Žije v Brně. Je závislá na kávě a na poezii.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: Chagallovo štěstí (Nela Hanelová) | Martinus
Její první básnická sbírka Chagallovo štěstí vyšla v roce 2009 v mladém brněnském nakladatelství Větrné mlýny. Básně jsou zajímavé nejen obsahově, ale i ojedinělým grafickým zpracováním. Na každé straně najdeme pouze jednu krátkou báseň, psanou většinou volným veršem.
Kniha: Chagallovo štěstí (Nela Hanelová) | Martinus
Kniha: Chagallovo štěstí (Nela Hanelová). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!
SOUVISEJÍCÍ KNIHY