Učebnice současné ruštiny, 2. díl eBook

Fatimma.cz Učebnice současné ruštiny, 2. díl Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Učebnice současné ruštiny, 2. díl! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Učebnice současné ruštiny, 2. díl a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Učebnice současné ruštiny, 2. díl.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,32 MB

ISBN: 9788026613763

POPIS
Vše potřebné pro úspěšnou komunikaci v ruštině!Učebnice současné ruštiny, 2. díl, je určena všem zájemcům o rozšíření znalosti ruského jazyka, je vhodná také pro samostudium, navazuje na úroveň jazykových znalostí vysvětlených v prvním díle učebnice. Druhý díl pomůže zdokonalit vaše komunikační dovednosti, tedy jak porozumění při poslechu, tak vlastní schopnost aktivně formulovat své názory a myšlenky v ruském jazyce. Na pozadí běžných životních situací a ruských reálií vás seznámí s aktuální slovní zásobou a doplní gramatiku ruského jazyka z 1. dílu tak, abyste se naučili komunikovat rusky slovem i písmem na úrovni rodilého mluvčího. Po zvládnutí 2. dílu dosáhnete úrovně C2 podle společného evropského referenčního rámce. Každá lekce obsahuje:aktuální slovní zásobu a frazeologiipoutavé texty o současných a zajímavých tématechruské reáliefotografie s popiskyrůzné druhy cvičení sloužící k důkladnému prověření a upevnění nové i dříve probrané gramatiky a slovní zásobypráci s internetovými zdrojikonverzační situaceautentické novinové článkyNa konci knihy naleznete klíč ke cvičením. Kromě záměrně vybraných textů jsou u všech slov značeny přízvuky. Nahrávka namluvená rodilými mluvčími napomůže utvrzení slovní zásoby a procvičení výslovnosti. Na nahrávce naleznete všechny úvodní a závěrečné texty a poslechová cvičení. 2. vydání.
STÁHNOUT ČÍST
Učebnice současné ruštiny 2. díl; Janek Adam, Mamonová ...
Učebnice současné ruštiny 2. díl + mp3. Adam Janek, Julija Mamonova. Učebnice současné ruštiny, 2. díl, je určena všem zájemcům o rozšíření znalosti ruského jazyka, je vhodná také pro samostudium, navazuje na úroveň jazykových znalostí vysvětlených v prvním díle učebnice.
Učebnice současné ruštiny, 2. díl - Adam Janek ...
Učebnice současné ruštiny 2. díl. Adam Janek, Julija Mamonova. Učebnice je určena pro samouky, ale je také velmi dobrým materiálem pro výuku s učitelem na středních, vysokých a jazykových školách.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY