Nevhodná vévodkyně eBook

Fatimma.cz Nevhodná vévodkyně Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Nevhodná vévodkyně! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Nevhodná vévodkyně a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Nevhodná vévodkyně.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,67 MB

ISBN: 9788323863953

POPIS
Zkompromitovaná a ve stejný den ihned provdaná lady Miranda je zklamaná. Jednoho dne se vdát musela, ale netušila, že to půjde tak rychle. Zvolila dobře?Nerudný a odtažitý manžel Marcus příliš neodpovídá jejím dívčím představám, a k tomu ji hned druhý den po svatbě zanechal ve svém zchátralém sídle a beze slova vysvětlení kamsi odjel. Ale jeho bratr je tak milý… Může být takové manželství vůbec šťastné?
STÁHNOUT ČÍST
Radwellovi: Nevhodná vévodkyně - Christine Merrill ...
Historické drama, kronika života aristokratky Georgiany Cavendish, vévodkyně z Devonshiru. Georgiana (Keira Knightley) byla na 18. století, ve kterém žila, velmi moderní a pokroková žena.Její patriarchální manželství podle konvencí, s morózním, uzavřeným manželem (Ralph Fiennes), neschopným projevit jakýkoliv cit, ji neuspokojovalo.
Nevhodná vévodkyně (Radwellovi, #1) by Christine Merrill
Nevhodná vévodkyně; Milenec na jednu noc; Noční návštěvník; Obchodní podmínky Náš magazín o knihách [email protected] Doprava Kontakt 602 323 181.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY