Stuartovská Anglie eBook

Fatimma.cz Stuartovská Anglie Image

INFORMACE

Hledáte knihu Stuartovská Anglie? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2001 a autorem je Martin Kovář? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2001

NÁZEV SOUBORU: Stuartovská Anglie.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,25 MB

ISBN: 8072770594

POPIS
Století skotské dynastie Stuartovců, kteří nastoupili na trůn po skvělé alžbětinské éře, bylo poznamenáno především dvěma revolucemi, které do značné míry změnily strukturu stávajícího systému i celé společnosti. Na samém sklonku stuartovské éry pak dovršením unie se Skotskem vzniká Velká Británie, připravená utkat se s Francií o rozhodující pozice v zámoří.
STÁHNOUT ČÍST
Kategorie:Novověké dějiny Anglie - Wikipedie
Prorektor Univerzity Karlovy pro vnější vztahy Martin Kovář, který 15 let vedl Ústav světových dějin na filozofické fakultě, čelí podezření z plagiátorství. Na shody mezi jeho publikacemi a knihou anglicky píšícího historika Barryho Cowarda upozornili tři doktorandi z filozofické fakulty. Kovář obvinění studentů odmítá.
Stuartovska Anglie | Aukro
Stuartovská Anglie: Martin Kovář - DEFEKT - UŠPINĚNÉ STRÁNKY . 0 Komentář(e) DEFEKT - UŠPINĚNÉ STRÁNKY. 87 Kč . 290 Kč -70%. Snížená cena! Vyprodáno . Vyprodáno. Pangermanismus. Ideové základy pan-hnutí, historický vývoj a proměna myšlenkového směru v ideologii: Sandra Štollová .
SOUVISEJÍCÍ KNIHY