Konstrukce ze sádrokartonu eBook

Fatimma.cz Konstrukce ze sádrokartonu Image

INFORMACE

Konstrukce ze sádrokartonu je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Marcela Halířová. Přečtěte si s námi knihu Konstrukce ze sádrokartonu na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Konstrukce ze sádrokartonu.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,12 MB

ISBN: 9788024738314

POPIS
Konstrukce ze sádrokartonových a sádrovláknitých desek si vydobyly své místo na trhu. Díky svým protipožárním, akustickým a tepelně izolačním vlastnostem se využívají u novostaveb i rekonstrukcích bytových i průmyslových staveb. Předkládaná publikace podává ucelený přehled o výstavbě samostatných stěn, předsazených stěn, obkladů, podlahových vrstev, konstrukcí pro půdní vestavby, apod. Podrobný popis provádění sádrokartonových konstrukcí je bohatě doplněn kresbami a fotodokumentací. Kniha je určena široké odborné i laické veřejnosti, všem, kteří se zajímají o řešenou problematiku nebo uvažují o realizaci sádrokartonových konstrukcí.
STÁHNOUT ČÍST
Sádrokarton Plzeň | Stanislav Bočko sádrokartonářské práce
Konstrukce příček ze sádrokartonu slouží především k členění interiérů. Příčky ze sádrokartonu splňují jak estetické, tak i stavebně fyzikální požadavky, které jsou na ně kladeny. Sádrokarton má nízkou hmotnost. Neprůzvučnost. Udržování vnitřního mikroklimatu.
Montáž sádrokartonové příčky svépomocí | stavimbydlim.cz
Bezpečnostní konstrukce ze sádrokartonu jsou navrženy a odzkoušeny podle normy ČSN P ENV 1627. Podle této normy jsou zatříděny do bezpečnostních tříd. Zvláštní význam pro uživatele mají zejména konstrukce zatříděné do skupiny BT3. Mohou být použity i v chráněných prostorech, jako jsou pojišťovny, banky apod.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY