Mnišská kápě eBook

Fatimma.cz Mnišská kápě Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Mnišská kápě! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Mnišská kápě a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Mnišská kápě.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,12 MB

ISBN: 8020413200

POPIS
Třetí případ důvtipného a světaznalého mnicha-bylinkáře bratra Cadfaela. Nyní řeší zákeřnou vraždu bohatého statkáře, který odkázal opatství svůj majetek výměnou za poklidné dožití za branami kláštera. Přitom musí rozplétat složitou síť rodinných vztahů i se pokusit obhájit neprávem obviněného.
STÁHNOUT ČÍST
Pět zrádných krasavic: Smrtící jedy rostlinné říše | 100+1 ...
Mnišská kutna Františkán z vlny sahá až k zemi a má dlouhé široké rukávy. Kutnu doplňuje kápě s kapucí prodlouženou do cípu. Františkáni zaslíbili svůj život chudobě a odříkání. K jejich ctnostem patřila služba chudým. Krátce po založení žebravého řeholního řádu svatým Františkem z Assisi v roce 1209 mniši nosily šedé kutny.
Mnišská kápě, Kroměříž, sbazar, avízo, bazoš
Mnišská kutna s kápí. Kutna na fotografii je vyrobena ze lnu, na přání Vám ji zhotovíme i ze sametu, dyftýnu nebo lnu. Do poznámky své objednávky pak prosím poznamenejte požadovanou barvu podle těchto vzorníků látek.Uveďte vždy (1) číslo vzorníku, (2) písmeno barvy a (3) pojmenování barvy (Př. 03-A-žlutá).
SOUVISEJÍCÍ KNIHY