Média v tekutých časech eBook

Fatimma.cz Média v tekutých časech Image

INFORMACE

Média v tekutých časech je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Václav Moravec. Přečtěte si s námi knihu Média v tekutých časech na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Média v tekutých časech.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,32 MB

ISBN: 9788020025722

POPIS
Nová média, interaktivita, virtualita, digitalizace, participace, uživatelská tvorba, globalizace v současnosti jedny z nejčastěji používaných slov, módních výrazů, pod něž můžeme v souvislosti s proměnami audiovizuálních médií skrýt ledacos. Publikace Média v tekutých časech se snaží zasadit nejen tyto pojmy do českého kontextu, zabývá se digitální mediamorfózou, resp. jejími vybranými důsledky v ČR. Přibližuje změny v chování uživatelů audiovizuálních médií: kupříkladu na masovém nástupu nového typu sociálního aktéra produživatele, jenž kombinuje role producenta a uživatele, na domestikaci technologických novinek, jakými jsou tzv. chytré televizory a mobilní telefony. Jaká je podoba tuzemské digitální propasti? Co si představit pod pojmem glokalizace? I na tyto otázky se pokouší kniha hledat odpovědi.
STÁHNOUT ČÍST
Media v tekutych casoch | Stojizato.sme.sk
Kniha: Média v tekutých časech (Václav Moravec). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!
Média v tekutých časech - Konvergence audiovizuálních ...
Kupte knihu Média v tekutých časech (Václav Moravec) s 29 % slevou za 200 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY