206 kostí eBook

Fatimma.cz 206 kostí Image

INFORMACE

206 kostí je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Kathy Reichs. Přečtěte si s námi knihu 206 kostí na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: 206 kostí.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,86 MB

ISBN: 9788074613234

POPIS
Soudní antropoložka Temperance Brennanová převážela s poručíkem Ryanem ostatky pohřešované dědičky velkého jmění z Montrealu do Chicaga, kde ji obvinili, že špatně provedla pitvu a poškodila tak vyšetřování případu. Kdosi tvrdil, že to může dokázat. Během pár hodin umírá člověk, který měl jako jediný o záhadném volajícím nějaké informace, a doktorka se nemá čeho chytit. Kdo si přeje její smrt? Kdo ji chce odstranit z cesty? Proč? Autorka hladce proplétá příběh mrtvé dědičky s dalším případem. Je mezi nimi nějaká souvislost?
STÁHNOUT ČÍST
Kniha 206 kostí - Trh knih - můj antikvariát online
Řídnutí kostí a jejich zvýšená lámavost nejsou dnes velkou výjimkou ani u mladých lidí. Je to velká škoda, protože naše kosti nejsou na výživu nijak náročné, potřebují jen několik málo živin. Pevnost kosti je tvořena tak, že do "mřížky" zabudovávají ionty vápníku, ve formě fosforečnanu vápenatého.
206 kostí (Kathy Reichs) | Detail knihy | ČBDB.cz
206 kostí. Kathy Reichs. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( měkká vazba ) Produkt je vyprodaný. Známa dvojica, doktorka Brennanová a detektív Ryan, je opäť na stope zločinu. Tentokrát vyšetrujú tajomné úmrtia starších žien.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY