Dinosauři + elektronická tužka eBook

Fatimma.cz Dinosauři + elektronická tužka Image

INFORMACE

Dinosauři + elektronická tužka je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Dinosauři + elektronická tužka na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Dinosauři + elektronická tužka.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,30 MB

ISBN: 9788072675234

POPIS
Elektronická tužka ti pomůže najít správné odpovědi!Chceš vědět, jací živočichové žili na naší planetě před stovkami milionů let? Jak rychle se pohybovali? Čím se živili? Jak byli velcí? Kterým dnešním zvířatům se podobali? V této knize se můžeš seznámit se světem pravěkých dinosaurů a dovědět se to nejzajímavější o jejich životě. Na mnoho zajímavých otázek ti pomůže najít správnou odpověď elektronická tužka. Stačí se tužkou dotknout černého puntíku. Pokud se rozsvítí zelené světélko, tvoje odpověď je správná. Červené světélko říká, že to není správně, musíš to zkusit znovu.
STÁHNOUT ČÍST
Kouzelné čtení - Elektronická tužka a knihy | ALBI eshop
Kouzelné čtení. Kouzelné čtení je zábava pro děti s interaktivní Albi tužkou, mluvícími knihami a hrami. Vydejte se s dětmi pátrat po záhadách lidského těla, proveďte je pohádkovým světem, objevujte zákoutí vesmíru nebo si s nimi zazpívejte lidové písničky.
Elektronicka tuzka od alby levně | Blesk zboží
Kupte knihu Dinosauři + elektronická tužka (neuvedený autor) v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY