Umění obchodní konverzace eBook

Fatimma.cz Umění obchodní konverzace Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Umění obchodní konverzace! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Umění obchodní konverzace a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Umění obchodní konverzace.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,11 MB

ISBN: 9788073063931

POPIS
Vedle průvodce poskytujícího návod, jak vést lehkou společenskou konverzaci, kterého čtenářům současně nabízíme, přichází specialistka na mezilidské vztahy Debra Fine také s obtížnějším tématem - uměním obchodní komunikace. Předvede vám, jak vést úspěšná vyjednávání, získávat klienty, pořádat skvělé prezentace, chválit zaměstnance a efektivně řešit konflikty.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: Umění konverzace - Frank Naumann | Knihy.ABZ.cz
Kniha Umění konverzace nepřináší hlubokomyslné pravdy, ale zcela praktické podněty a nápady pro rozšíření a prohloubení komunikačních dovedností pro každodenní použití. Na základě poznatků z oblasti psychologie komunikace autor ukazuje, že sympatičtí a oblíbení lidé nejsou nositeli zvláštního charismatu, které ...
Debra Fineová | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví
Umění obchodní konverzace Debra Fineová . 49 Kč. 44 Kč ... Mezinárodně uznávaná odbornice na komunikaci podává návod, jak se vypořádat s uměním společenské konverzace. Praktické rady a návody vám umožní s přehledem zvládnout jakoukoliv společenskou událost od obědu s nadřízeným až po večírek s neznámými lidmi.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY