Mystická místa Čech a Moravy eBook

Fatimma.cz Mystická místa Čech a Moravy Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Mystická místa Čech a Moravy! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Mystická místa Čech a Moravy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Mystická místa Čech a Moravy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,74 MB

ISBN: 9788074280498

POPIS
Menhiry, studánky, zříceniny a další krásy naší vlasti nemusí sloužit jenom jako cíl romantického výletu. Víme-li, jak na to, můžeme z těchto mystických míst čerpat přírodní či kosmickou energii, která může pozitivně ovlivnit naše tělesné i duševní zdraví a náladu. PhDr. Olga Krumlovská, autorka řady publikací o astrologii, alternativní medicíně a tajemných jevech, předkládá čtenářům výběr více než 40 míst, která jsou přímo nabitá pozitivní, ale v některých případech i negativní energií. Kde tato místa jsou, jaká je jejich historie a jak si na nich počínat, aby nám dala pocítit svou mystickou moc, to vše se čtenáři dočtou v této knize.
STÁHNOUT ČÍST
Mystická místa Čech a Moravy - Knihkupectví Luxor
Všechny informace o produktu Kniha Mystická místa Čech a Moravy, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Mystická místa Čech a Moravy.
Mystická místa Čech a Moravy - Olga Krumlovská - Megaknihy.cz
Kompletní technická specifikace produktu Mystická místa Čech a Moravy a další informace o produktu. Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Na základě vašeho chování na Heurece personalizujeme její obsah. Kliknutím na „Rozumím" nebo jinam souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY