Český jazyk pro 4.ročník gymnázií - Metodická příručka eBook

Fatimma.cz Český jazyk pro 4.ročník gymnázií - Metodická příručka Image

INFORMACE

Český jazyk pro 4.ročník gymnázií - Metodická příručka je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jiří Kostečka. Přečtěte si s námi knihu Český jazyk pro 4.ročník gymnázií - Metodická příručka na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Český jazyk pro 4.ročník gymnázií - Metodická příručka.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,18 MB

ISBN: 8072352180ISBN:

POPIS
Tato metodická příručka se vztahuje k poslední části čtyřdílné řady učebnic českého jazyka pro gymnázia, případně i pro další střední školy. Učebnice jsou zpracovány podleplatných osnov pro 4letá gymnázia a vyšší ročníky víceletých gymnázií a zcela respektují Katalog cílových požadavků ke společné části maturitní zkoušky z českého jazyka. Garancí kvality projektu učebnic je to, že je výsledkem zkušeného a úspěšného gymnaziálního učitele a spoluautora výše uvedeného Katalogu cílových požadavků. Ke každé z učebnic patří metodická příručka. Celou řadu doplňuje publikace s testovými úlohami pro kvalitní přípravu maturantů na zkoušku dospělosti (autor J. Kostečka, konzultant F. Brož). Tuto řadu učebnic ČJ paralelně provází čtyřdílný soubor učebnic literatury a čítanek (J. Soukal a kol.) . Jejich pojetí je rovněž v souladu s Katalogem cílových požadavků ke společné části maturitní zkoušky z českého jazyka a literatury.
STÁHNOUT ČÍST
Český jazyk pro 4. ročník gymnázií | SPN - pedagog ...
Český jazyk pro 3.ročník gymnázií - Metodická příručka Literatura pro základní školy Metodická příručka je žádanou didaktickou pomůckou učitele, vztahující se k třetí části čtyřdílné řady prakticky pojatých učebnic s množstvím cvičení a úkolů.
Český jazyk pro 4. ročník gymnázií: Metodická příručka ...
Český jazyk pro 3.r.gymnázií Metodická příručka. Jiří Kostečka. Metodická příručka je žádanou didaktickou pomůckou učitele, vztahující se k třetí části čtyřdílné řady prakticky pojatých učebnic s množstvím cvičení a úkolů.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY