Český jazyk pro 4.ročník gymnázií - Metodická příručka eBook

Fatimma.cz Český jazyk pro 4.ročník gymnázií - Metodická příručka Image

INFORMACE

Hledáte knihu Český jazyk pro 4.ročník gymnázií - Metodická příručka? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2010 a autorem je Jiří Kostečka? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Český jazyk pro 4.ročník gymnázií - Metodická příručka.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,53 MB

ISBN: 8072352180ISBN:

POPIS
Tato metodická příručka se vztahuje k poslední části čtyřdílné řady učebnic českého jazyka pro gymnázia, případně i pro další střední školy. Učebnice jsou zpracovány podleplatných osnov pro 4letá gymnázia a vyšší ročníky víceletých gymnázií a zcela respektují Katalog cílových požadavků ke společné části maturitní zkoušky z českého jazyka. Garancí kvality projektu učebnic je to, že je výsledkem zkušeného a úspěšného gymnaziálního učitele a spoluautora výše uvedeného Katalogu cílových požadavků. Ke každé z učebnic patří metodická příručka. Celou řadu doplňuje publikace s testovými úlohami pro kvalitní přípravu maturantů na zkoušku dospělosti (autor J. Kostečka, konzultant F. Brož). Tuto řadu učebnic ČJ paralelně provází čtyřdílný soubor učebnic literatury a čítanek (J. Soukal a kol.) . Jejich pojetí je rovněž v souladu s Katalogem cílových požadavků ke společné části maturitní zkoušky z českého jazyka a literatury.
STÁHNOUT ČÍST
Český jazyk pro 4. ročník gymnázií - Jiří Kostečka - Knihy ...
Všechny informace o produktu Český jazyk pro 1. ročník gymnázií - Metodická příručka - Kostečka Jiří, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Český jazyk pro 1. ročník gymnázií - Metodická příručka - Kostečka Jiří.
Český jazyk pro 4. ročník gymnázií - Metodická příručka ...
O čem je kniha Český jazyk pro 4. ročník gymnázií? Učebnice je čtvrtou, závěrečnou částí nové čtyřdílné řady prakticky pojatých učebnic s množstvím cvičení a úkolů. Autor, tvůrce učebních osnov, vede žáky systematicky k důkladné přípravě na maturitu, včetně jejího nového pojetí.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY