Kurz dobré nálady eBook

Fatimma.cz Kurz dobré nálady Image

INFORMACE

Kurz dobré nálady je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Michaela Peterková. Přečtěte si s námi knihu Kurz dobré nálady na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Kurz dobré nálady.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,42 MB

ISBN: 9788026210146

POPIS
Mizerná nálada, „depka“, deprese. Snad každý ví, o čem je řeč, čím dál víc lidí však emoční výkyvy zvládá obtížně. Trvá-li pokles nálady, nezájem o cokoli, únava a skleslost příliš dlouho nebo k němu dochází pravidelně a ve větší intenzitě, je na čase s tím něco dělat. Pomoci může i tato kniha.14denní knižní kurz dobré nálady je pokračováním série tréninků duševního zdraví a zaměřuje se tentokrát na depresivní pocity a skleslost. Odlehčenou formou nabízí autorka poznatky z bohaté terapeutické praxe, vyzývá čtenáře k práci na sobě a poskytuje mu k tomu vhodné postupy, tipy a podněty. Kurz vychází z kognitivně-behaviorální terapie.Kurz je rozdělen do 14 částí, „DNŮ“, které směřují čtenáře k hlubšímu sebepoznání, poskytují mu cenné informace a dávají mu příležitost osvojit si postupy ke zvládání emočních výkyvů, nalezení a udržování citové rovnováhy.
STÁHNOUT ČÍST
2020-02-14 Lyžařský kurz - Základní škola Dobré nálady
14denní knižní kurz dobré nálady je pokračováním série tréninků duševního zdraví a zaměřuje se tentokrát na depresivní pocity a skleslost. Odlehčenou formou nabízí autorka poznatky z bohaté terapeutické praxe, vyzývá čtenáře k práci na sobě a poskytuje mu k tomu vhodné postupy, tipy a podněty.
Kurz dobré nálady - Michaela Peterková | Knihy Dobrovský
Během dne by se kurz EURUSD měl pohybovat v rozmezí od 1,1124 do 1,1168 EURUSD.* Koruna má dnes ráno tendence se vracet k hranici 25,50 za euro. K jejímu proražení by bylo potřeba citelně lepší nálady projevující se na celém regionu střední a východní Evropy.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY