Raduga po novomu 1 - Příručka učitele eBook

Fatimma.cz Raduga po novomu 1 - Příručka učitele Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Raduga po novomu 1 - Příručka učitele! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Raduga po novomu 1 - Příručka učitele a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Raduga po novomu 1 - Příručka učitele.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,85 MB

ISBN: 8072386611

POPIS
Inovovaný pětidílný učební soubor Raduga je určen k výuce ruštiny na středních školách. První 2 díly jsou určeny také pro výuku druhého cizího jazyka na základních školách.
STÁHNOUT ČÍST
Raduga po-novomu 1 - Učebnice
Raduga po-novomu 3 - Příručka učitele A2 . pětidílný soubor učebnic ruštiny pro začátečníky od 13 let jednotlivé díly odpovídají úrovním A1-B1 SERR pro jazyky slovní zásoba a reálie uváděny v interkulturních souvislostech velké množství mezipředmětových vztahů Inovovaný učební soubor Raduga po-novomu je určen k výuce ruštiny na středních školách a ...
Raduga po-novomu 2 Příručka učitele (978-80-7238-702-1 ...
539 Kč Raduga po-novomu 1 Příručka učitele - Hříbková Radka, Jelínek Stanislav, Alexejeva Ljubov Fjodorovna . Inovovaný pětidílný učební soubor Raduga po-novomu je určen k výuce ruštiny na středních školách. První 2 díly jsou určeny také pro výuku druhého cizího jazyka na základních školách.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY