Vysoké Tatry eBook

Fatimma.cz Vysoké Tatry Image

INFORMACE

Vysoké Tatry je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Milan Lučanský. Přečtěte si s námi knihu Vysoké Tatry na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Vysoké Tatry.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,61 MB

ISBN: ",

POPIS
Navšíviť Vysoké Tatry je povznášajúci zážitok. Poznávať ich možno rozmanito. Táto kniha je určená nielen všetkým obdivovateľom tohto jedinečného pohoria, ale i tým, ktorý krásu Tatier ešte len chcú spoznať. Publikácia je rozdelená na šesť hlavných častí: Podbanské a okolie, Štrbské Pleso a okolie, Tatranská Polianka a okolie, Starý Smokovec a okolie, Ždiar, Tatranská Javorina a severné doliny. Členením do častí sa autori snažili o to, aby zachytili všetky krajinné typy a oslovili každý druh milovníka horskej prírody.
STÁHNOUT ČÍST
Ubytování v soukromí Vysoké Tatry - Megaubytovanie
Vysoké Tatry: snídaně a privátní wellness . 4,7 / 5 Vila Astra. 2 osoby , 3 dny (až 6 osob, 8 dní) Další pobyty (46) Ukázat vše (46) Jídlo, zábava i relax ve Vysokých Tatrách.
184 hotelů ve městě Vysoké Tatry, Slovensko. - Booking.com
Velké slevy na on-line rezervace hotelů ve městě Vysoké Tatry, Slovensko. Mnoho volných pokojů za skvělé ceny. Přečtěte si hodnocení hotelů a vyberte si ten, který vám bude nejlépe vyhovovat.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY