Četa psanců eBook

Fatimma.cz Četa psanců Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Četa psanců! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Četa psanců a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Četa psanců.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,18 MB

ISBN: 9788024240862

POPIS
Kapitán Sean Parnell v barvitém líčení hrdinských akcí legendární 10. horské divize americké armády v horách Afghánistánu se čtenářem sdílí akcí a emocemi nabitý pravdivý příběh triumfu, tragédií a výjimečných pout, jaká mohou vzniknout pouze v bitvě. Sean Parnell se stal velitelem čtyřicetičlenné čety elitních vojáků – jednotky, která vstoupí do dějin jako „Psanci“ – v roce 2006, ve svých čtyřiadvaceti letech, a dostal za úkol vyčistit jedno horské údolí ve východním Afghánistánu od povstalců pronikajících z Pákistánu. Vojáci rychle zjistili, že proti nim stojí nepřítel tak dobře zorganizovaný a vyzbrojený, že budou potřebovat všechny své síly a schopnosti, aby přežili následujících šestnáct měsíců neustálých bojů, a autor výstižně a podrobně zachycuje každodenní život vojáků v nebezpečném prostředí.
STÁHNOUT ČÍST
Četa psanců (Sean Parnell) | Detail knihy | ČBDB.cz
Četa psanců book. Read 628 reviews from the world's largest community for readers. Kapitán Sean Parnell v barvitém líčení hrdinských akcí legendární 10. ...
Kniha: Četa psanců - Sean Parnell | Knihy.ABZ.cz
Četa psanců - 14 %. Předchozí obrázky Další obrázky. Původní cena 349,00 Kč ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY