Otec, máš na to eBook

Fatimma.cz Otec, máš na to Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Otec, máš na to! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Otec, máš na to a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Otec, máš na to.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,74 MB

ISBN: 9788089342396

POPIS
Vzťahy otcov a detí sú neraz poznačené bolesťou, vzájomným nepochopením, trpkými spomienkami. John Eldredge sa v krátkej syntéze iných svojich úspešných kníh (Divoký v srdci, Z chlapca kráľom) načrtáva cestu uzdravenia týchto vzťahov, pričom ju stavia na pevný základ – na vzťah s Bohom ako s milujúcim Otcom.Knihu odporúčame všetkým otcom i deťom, ktorí túžia viac sa navzájom milovať napriek tomu, že kdesi v minulosti nebolo všetko v poriadku.
STÁHNOUT ČÍST
Josef Mašín - Wikipedie
Dost živě si pamatuji, jak mě jako malou bolelo, když mi můj otec jednou vyčetl, že s maminkou hádají jen kvůli mně „Jestli se někdy rozvedeme, bude to kvůli tobě," řekl mi a mě to trápilo ještě mnoho let potom. Jsou zkrátka věci, které se dětem neříkají ani jako dobře míněná rada a už vůbec ne ve vzteku.
Otec, máš na to / Nejlevnější knihy
Navíc to je tvůj problém, že máš další dítě, takže to řekneš druhému dítěti je tvoje věc. By mě zajímalo, co bys dělala, kdyby zažádal o svěření do péče . No, zas na druhou stranu… děti nejsou jen hračky na hraní o které se staráš, jen když tě to začne bavit a hodí se ti to.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY