Belgie a Lucembursko eBook

Fatimma.cz Belgie a Lucembursko Image

INFORMACE

Belgie a Lucembursko je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Antony Mason. Přečtěte si s námi knihu Belgie a Lucembursko na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Belgie a Lucembursko.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,11 MB

ISBN: 9788024915609

POPIS
Průvodce z úspěšné řady Společník cestovatele vás tentokrát zavede do Belgie a Lucemburska. Úvodní kapitola mapuje obě země a jejich oblasti, představuje je v historickém a kulturním kontextu a popisuje události a akce, které se zde konají během roku. Jednotlivé regiony jsou popsány v oddílu Oblasti Belgie a Lucemburska, který přibližuje všechny významné pamětihodnosti pomocí map, fotografií a ilustrací. Podrobné informace o ubytování a stravování, obchodech, zábavě a sportu naleznete v oddílu Informace pro turisty. Nezbytné údaje obsahují celou řadu tipů, počínaje zdravotními službami a telefony a konče osobní bezpečností.
STÁHNOUT ČÍST
v Lucembursku a Belgii - České kořeny - Jak žijí ...
Benelux je označení pro volné společenství Belgie, Nizozemska a Lucemburska.Jeho název je odvozen od počátečních písmen jmen těchto zemí, tedy Belgique, Nederland a Luxembourg.. Všechny tři státy mají i společnou historii, jelikož část dějin byly všechny součástí Habsburského Nizozemí, skládajícího se z řady malých autonomních provincií.
Belgie a Lucembursko na kole - Adventura.cz - poznávací ...
Jednostranná mapa "Belgie a Lucembursko" v měřítku 1:300 000. Silniční síť doplněna o číselné označení silnic vyšších řádů, kilometráž, parkoviště, vyznačení čerpacích stanic (odlišené CNG), vyznačení motelů, kaváren a restaurací u dálnic, vyznačení úseků silnic zakázaných pro obytné vozy, vyznačení úseků silnic podléhajících zpoplatnění.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY