Anna z Avonlea eBook

Fatimma.cz Anna z Avonlea Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Anna z Avonlea! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Anna z Avonlea a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Anna z Avonlea.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,64 MB

ISBN: 9788000054162

POPIS
Příběh Anny ze Zeleného domu pokračuje!Ve druhé knize z řady o Anně naše milá rusovláska přijme místo učitelky v avonleaské škole. Také se rozhodne založit v Avonlea okrašlovací spolek. Anna dospěla, není už tolik ztřeštěná, ale nějaký ten průšvih si ji čas od času přesto najde… Obzvlášť když se její představy a ideály střetnou s realitou. Ani tak ale neztrácí svůj pověstný optimismus a odhodlání, kterými si získala srdce čtenářů po celém světě!
STÁHNOUT ČÍST
Kniha Anna z Avonlea - Lucy Maud Montgomeryová | knizniklub.cz
Príbehy z Avonlea, blízkeho Carmody, Graftonu a White Sands, v ktorých vystupuje Anna a mnoho ďalších hrdinov. Nie sú im cudzie nijaké z ľudských chýb a slabostí; jedni sú priveľmi hrdí, druhí príliš váhaví, ďalší necitliví k prianiam svojic najbližších.
Anna z Avonlea - Lucy Maud Montgomeryová | KOSMAS.cz ...
Anna se také stává už ve svých sedmnácti letech učitelkou v avonleaské škole, kde zakládá okrašlovací spolek. I když se snaží být „dospělá", samozřejmě se jí ani teď nevyhýbají nějaké ty průšvihy, ale opět dokáže vnést inspiraci a energii do celé vesničky Avonlea.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY