Vzhůru k výškám eBook

Fatimma.cz Vzhůru k výškám Image

INFORMACE

Vzhůru k výškám je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Ildikó von Kürthy. Přečtěte si s námi knihu Vzhůru k výškám na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Vzhůru k výškám.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,50 MB

ISBN: 9788024911656

POPIS
"Kdo chce lásku, musí se vzdát vášně. Kdo chce oboje, musí se vzdát věrnosti." Tak s tímhle už Linda vůbec nepočítala. Je jí pětatřicet, cítí se podvedená a opuštěná a její dekolt také nevypadá mladší, než ve skutečnosti je. A přesto se najednou dostává do problému, po němž celá léta toužila - má poměr s ženatým mužem. A to znamená: sex před vyčištěním zubů, a ne až potom. Popíjet šampaňské v posteli místo vinného střiku u televize. Vášeň místo pocitu blízkosti. Být osobně na místě činu, a ne se jenom dojímat a ronit krokodýlí slzy u romantického seriálu. Vydat peníze za lodičky na bláznivě vysokých jehlách a neztratit nervy při setkání s jeho ženou. Nikdy neprojevit žárlivost a nic nevyčítat, nebo z ní bude co nevidět ex-milenka. Nebo manželka. Probůh, to je ale fuška! Něco takového se přece nedá dlouho vydržet! Navíc se říká, že pokud se aféra po třech měsících nezmění ve vztah, táhne se celé roky... Jenže v Lindině případě proběhne všechno mnohem rychleji - a docela jinak, než by se dalo čekat.
STÁHNOUT ČÍST
Vzhůru k výškám: České stezky v oblacích | Informuji.cz
Vzhůru k výškám. 11. 11. 2019 13:09:04. Snad za to může mé dobrácké vzezření, či okouzlující charisma, že mě moji přátele považují za takového zpovědníka, u kterého hledají radu a psychickou podporu. A navíc mám poměrně kvalitní zásobu alkoholických nápojů.
Helena Vondráčková | Vzhůru k výškám 2020
A tak jsem se rozhodla celé turné pojmenovat Vzhůru k výškám. Netřeba asi dodávat, že jsem se nechala inspirovat názvem mého velkého hitu z filmu S tebou mě baví svět," dodala zpěvačka. „Už teď mohou prozradit, že celé turné odstartuji 4. dubna ve společenském centru UFFO v Trutnově.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY