Pohádky o princích eBook

Fatimma.cz Pohádky o princích Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Pohádky o princích! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Pohádky o princích a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Pohádky o princích.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,22 MB

ISBN: 9788025131916

POPIS
Každá malá slečna někdy snila o svém princi, stejně jako hlavní hrdinky této knížky holčičky Eliška a Sára, kterým jejich laskavý dědeček každý večer před spaním vypráví pohádku na dobrou noc o jednom z princů. A která z pohádek přijde na řadu dnes? Ta o princi Buclíkovi, Čistínovi a Špindínovi, Stydlínkovi, Vševídkovi, Smutnínovi, Ráčkovi a nebo o princi Bojínovi a psu Bojarovi?
STÁHNOUT ČÍST
Pohádka o třech princích Audio pohádka - YouTube
Pohádka z pera autorky Pavly Konečné, o tom, jak malé děvčátko pomohlo, aby se na obloze objevila duha. Muselo ale znát všechny barvy. ... Pohádky o princích a princeznách. Pohádky o dětech. Pohádky o zvířátkách. O koních, Zvířátka v lese. Pohádky s čertem. Pohádky pro starší děti.
Pohádka o trěch princích (mluvená pohádka)
Pohádky o princích František Zacharník Každá malá slečna někdy snila o svém princi, stejně jako hlavní hrdinky této knížky holčičky Eliška a Sára, kterým jejich dědeček každý večer před spaním vypráví pohádku na dobrou noc.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY