Přemyslovská epopej III. eBook

Fatimma.cz Přemyslovská epopej III. Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Přemyslovská epopej III.! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Přemyslovská epopej III. a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Přemyslovská epopej III..pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,54 MB

ISBN: 9788024352473

POPIS
Třetí část čtyřdílné románové fresky o životě posledních přemyslovských králů začíná v době mládí Přemysla II. V té době jeho otec Václav I. realizuje svůj politický sen – ovládnout prostřednictvím sňatku prvorozeného syna Vladislava rakouské země.Jenže Vladislav umírá a Přemysl se stane následníkem trůnu. Aby Přemyslovci udrželi rakouské země, musí se mladý Přemysl oženit s Markétou Babenberskou, starší o více než třicet let. Nové česká královna je však ve věku, kdy není schopna dát zemím následníka. Proto se s ní rozvede a ožení se mladou uherskou princeznou Kunhutou, když předtím ve válce porazí jejího děda uherského krále Belu IV. Přemysl II. se stává nekorunovaným vládcem zemí na sever od Alp, protože postupně ovládne Rakousko, Štýrsko, Korutany a Chebsko. Navíc se mu narodí kýžený dědic – Václav. Přemysl je na vrcholu své moci.
STÁHNOUT ČÍST
Přemyslovská epopej III - darek.cz
Audiokniha Přemyslovská epopej III - Král rytíř. Třetí část čtyřdílné románové fresky o životě posledních přemyslovských králů začíná v době mládí Přemysla II. V té době jeho otec Václav I. realizuje svůj politický sen - ovládnout prostřednictvím sňatku prvorozeného syna Vladislava rakouské země.
Přemyslovská epopej | Palmknihy - e-knihy ve vaší dlani
Přemyslovská epopej III - Král rytíř - audiokniha obsahuje třetí část čtyřdílné románové fresky o životě posledních přemyslovských králů. Autor Vlastimil Vondruška. Čte Jan Hyhlík. Třetí část čtyřdílné románové fresky o životě posledních přemyslovských králů začíná v době mládí Přemysla II.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY