Putování městem České Budějovice 2 eBook

Fatimma.cz Putování městem České Budějovice 2 Image

INFORMACE

Putování městem České Budějovice 2 je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jan Schinko. Přečtěte si s námi knihu Putování městem České Budějovice 2 na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Putování městem České Budějovice 2.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,63 MB

ISBN: 9788072325191

POPIS
Po roce se opět můžete vydat s knihou v ruce Českými Budějovicemi, abyste objevili další zajímavosti krajského města či zákoutí, jejichž poklid byl v minulosti narušován pravidelnými zvuky vycházejícími z řemeslnických dílniček, nevelkých obchůdků a dvorků, kde se odehrával běžný život části budějovických obyvatel. V prvním dílu jste se seznámili s ulicemi a domy, které přiléhají od náměstí k řekám Vltavě a Malši. Druhý díl vás zavede na místa, kde stávala původní osada Budivojovice. Při četbě kapitoly o škole ve Staroměstské ulici a dětech ze „Šmídovny“ by se čtenář možná nedivil, kdyby se na něho z dobové fotografie usmívali Zilvar z chudobince nebo Bejval Antonín, hrdinové slavné Poláčkovy knihy. Budova kasáren připomene i slavné osobnosti, které do našeho města přivedla vojenská služba.Putování městem je opět rozvrženo do jednotlivých na sebe navazujících vycházkových tras a z prvního dílu si zachovává své encyklopedické pojetí kapitol.Využijme tedy volných chvil a pojďme objevovat kořeny historie města, kde žijeme!
STÁHNOUT ČÍST
Mezinárodní den památek 2014 - České Budějovice
Kniha Putování městem České Budějovice 2(Bohumil Hrabal, Jan Schinko) za skvelú cenu v internetovom kníhkupectve moja-kniha.sk. Objavte aj ďalšie knihy najlacnejšie na internete.
Putování městem České Budějovice 2 od 14,00 € - Heureka.sk
Kniha Putování městem České Budějovice 2(Bohumil Hrabal, Jan Schinko) za skvělou cenu v internetovém knihkupectví moja-kniha.cz. Objevte i další knihy nejlevnější na internetu. +421 907 989 588 (po-pia: 09:00-15:00)
SOUVISEJÍCÍ KNIHY