Paladero: Jezdci z říše hromů eBook

Fatimma.cz Paladero: Jezdci z říše hromů Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Paladero: Jezdci z říše hromů! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Paladero: Jezdci z říše hromů a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Paladero: Jezdci z říše hromů.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,25 MB

ISBN: 9788026420248

POPIS
Absolutně vzrušující fantasy, kterou nedokážete odložit!Podmanivou Říši Hromů chrání rytíři známí jako paladerové… Mladý sirotek Joss se vždycky toužil stát paladerem – nejprve však musí prokázat své schopnosti absolvováním Cesty, nebezpečného putování přes celé království do Města duchů, odkud má přinést vzácné Pověstné vejce. S věrným ještěrem Azofem po boku bude Joss muset čelit zlým čarodějnicím, krvežíznivým nestvůrám, a dokonce i vlastním druhům, aby zjistil, co skutečně znamená být paladero – a nečekaně přitom odhalí temné spiknutí v samém srdci království.
STÁHNOUT ČÍST
Paladero: Jezdci z říše hromů - Steven Lochran | Knihy ...
Paladero 1. Žánr: Dobrodružn ... Jezdci z říše hromů 2018; Kniha Jezdci z říše hromů je v. Právě čtených: 1x: Přečtených: 10x: Čtenářské výzvě ...
Paladero Jezdci z říše hromů - Steven Lochran — Kniha.cz
Cpress Paladero: Jezdci z říše hromů - Lochran, Steven . Absolutně vzrušující fantasy, kterou nedokážete odložit! Mladý sirotek Joss se vždycky toužil stát paladerem - nejprve však musí prokázat své schopnosti absolvováním Cesty, nebezpečného putování přes celé království do Města duchů, odkud má přinést vzácné Pověstné vejce.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY