Co se stane, když... eBook

Fatimma.cz Co se stane, když... Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Co se stane, když...! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Co se stane, když... a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Co se stane, když....pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,28 MB

ISBN: 9788072675395

POPIS
Kniha vám nabídne bližší pohled na to, jak pracuji věci kolem nás. Přesvědčí vás o promyšlenosti mnoha činností, které tak často považujeme za samozřejmé. Prohlédněte si důkladně nejrůznější přístroje a důmyslná zařízení, které každodenně používáte – možná vás překvapí, co všechno uvidíte.
STÁHNOUT ČÍST
Co se stane, když pravidelně neperete své ložní prádlo ...
Co se stane, když změníte skladbu tuků? Snížení spotřeby nasycených mastných kyselin; V první řadě je důležité vědět, že nestačí sledovat jen celkový příjem tuků, ale především se soustředit na zastoupení mastných kyselin. Důraz je kladen zejména na snížení spotřeby nasycených mastných kyselin a trans ...
Co se stane,když sním křídu? | Odpovědi.cz
Co se stane, když to ve firmě neladí? David Vrba; 30. září 2019; Odpověď je jednoduchá. Z firmy odchází ti nejlepší lidé. Ti horší zůstávají. Docela noční můra každého lídra nebo HR manažera. Často se mě lidé ptají, co je vlastně dobrá kultura. Já odpovídám, že dobrá kultura je taková, kdy to ve firmě ladí.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY