Rytíři a jejich život eBook

Fatimma.cz Rytíři a jejich život Image

INFORMACE

Hledáte knihu Rytíři a jejich život? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2014 a autorem je Rachel Firthová? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Rytíři a jejich život.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,83 MB

ISBN: 9788025321676

POPIS
Vydejte se na dobrodružnou výpravu do středověku!Život středověkých rytířů byl vzrušující, dobrodružný a často nebezpečný. Čas trávený na bitevním poli střídaly chvíle odpočinku za kamennými zdmi pevností a hradů.Jaký byl skutečný život hrdinů v lesklé zbroji? Jaké bylo jejich postavení ve společnosti?Jaké typy zbraní a zbroje používali?Jak probíhaly středověké bitvy?Kteří stateční rekové se zapsali ho historie?Součástí knihy jdou odkazy na internetové stránky, na kterých najdete další zajímavé informace, aktivity a hry.
STÁHNOUT ČÍST
RYTÍŘI a jejich život - Rachel Firth | Knihy Dobrovský
Život středověkých rytířů byl vzrušující, dobrodružný a často nebezpečný. Čas trávený na bitevním poli střídaly chvíle odpočinku za kamennými zdmi pevností a hradů. Jaký byl skutečný život hrdinů v lesklé zbroji? Jaké bylo jejich postavení ve společnosti? Jaké typy zbraní a zbroje používali?
Kniha: RYTÍŘI a jejich život - Rachel Firth | Knihy.ABZ.cz
Všetky informácie o produkte Kniha Rytíři a jejich život, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Rytíři a jejich život.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY