Sbírka nálezů a usnesení ÚS ČR 83 eBook

Fatimma.cz Sbírka nálezů a usnesení ÚS ČR 83 Image

INFORMACE

Hledáte knihu Sbírka nálezů a usnesení ÚS ČR 83? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2018 a autorem je Ústavní soud ČR? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Sbírka nálezů a usnesení ÚS ČR 83.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,52 MB

ISBN: 9788074007002

POPIS
Sbírka obsahuje v chronologickém pořadí všechny přijaté nálezy a vybraná usnesení Ústavního soudu. Pro odbornou, ale i laickou veřejnost je publikace nepostradatelnou pomůckou k interpretaci a aplikaci právních norem. Zdrojem poučení jsou nejen odůvodnění výroků nálezů a usnesení, ale i tzv. dissenty odlišná stanoviska soudců, kteří nesouhlasí s většinovým názorem Ústavního soudu. Publikace je přehledně a systematicky zpracována, přičemž každý nález je opatřen výstižným názvem a právní větou, která umožňuje rychlou a věcnou orientaci. V každém díle také naleznete seznam právních předpisů použitých v textu. Díky Sbírce nálezů a usnesení získáte aktuální přehled rozhodovací praxe Ústavního soudu.
STÁHNOUT ČÍST
Sbírka nálezů a usnesení ÚS ČR, svazek 83 (vč. CD) | eshop ...
Sbírka nálezů a usnesení ÚS ČR, svazek 83 (vč. CD) Ústavní soud ČR
Sbírka nálezů a usnesení ÚS ČR, svazek 42 vč. CD ...
Sbírka nálezů a usnesení ÚS ČR od 4,15 € z ponuky 8 e-shopov Porovnajte ceny a parametre Sbírka nálezů a usnesení ÚS ČR na Pricemanii a ušetrite až do 60 %!
SOUVISEJÍCÍ KNIHY