Londýn eBook

Fatimma.cz Londýn Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Londýn! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Londýn a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

NÁZEV SOUBORU: Londýn.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,90 MB

ISBN: 8072365126

POPIS
Dva tisíce let stará metropole na Temži nenechá nikoho chaldným: Trafalgar Square se slavným sloupem admirála Nelsona, středověká pevnost Tower, gigantické Westminster Abbey… Dokonalým kontrastem je futuristická městská krajina Docklands či výlučně ze skla a kovu postavená Lloyds Building. Týdny by člověk mohl strávit v londýnských muzeích, stejně tak ovšem i v londýnských chrámech konzumu.
STÁHNOUT ČÍST
Londýn - Wikipedie
Londýn je plný kuriozit, stačí se po nich začít pídit. Vybrali jsme pro vás 15 zajímavostí, které jsou více či méně známé, ale rozhodně velmi překvapivé.
Londýn: Doprava po Londýně, z(na ... - Magická Evropa
Londýn je miestom konania jedného z najväčších maratónov a masovou účasťou, Londýnskeho maratónu, uskutočnili sa tu Letné olympijské hry 1908, 1948 a 2012. Londýn bol zvolený ako miesto usporiadania Letných olympijských hier 2012 v júni 2005. Stal sa tak prvým mestom, kde sa uskutočnili letné olympijské hry po tretíkrát.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY