Pýcha, předsudek a namlouvání eBook

Fatimma.cz Pýcha, předsudek a namlouvání Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Pýcha, předsudek a namlouvání! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Pýcha, předsudek a namlouvání a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Pýcha, předsudek a namlouvání.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,31 MB

ISBN: 9788086983967

POPIS
Anglická autorka Sybil G. Brintonová (1874-1928) ve fascinujícím vyprávění plném šťastných i bolestných lidských příběhů, naplněných i zmařených lásek a nevinných i zlovolných intrik rozvíjí osudy postav známých ze šesti austenovských románů. Můžeme se tak znovu setkat s moudrou a chápající Elizabeth Darcyovou, její rozmarnou sestrou Kitty a půvabnou švagrovou Georgianou, nedostupnou Mary Crowfordovou, jež marně čeká na ideálního muže, příliš přísnou lady Catherine de Bourghovou, čestným a hrdým plukovníkem Fitzwilliamem či charismatickým Williamem Pricem, který nemá o přízeň žen rozhodně nouzi... Autorka nahlíží do jejich životů s porozuměním i nadsázkou, ať už své hrdiny zastihne na odpoledním sedánku v Bathu, kde se vedou řeči o všem a o ničem, při romantické procházce Kensingtonskými zahradami nebo na domácím plese na Pemberley, kde se vdavekchtivé slečny mohou dočkat žádosti o ruku nebo také velkého zklamání.
STÁHNOUT ČÍST
Pýcha, předsudek a namlouvání - Zápisky jedné knihovnice
Pokračovat Co to pro vás znamená? O nic nepřicházíte! Své e-knihy, kredity a seznam přání nyní naleznete na Palmknihy.cz Pro přihlášení použijte svůj e-mail a heslo z eReading.cz
Pýcha a předsudek♥ - Příspěvky | Facebook
Pýcha, předsudek a namlouvání Autor: Brintonová, Sybil Grace Nakladatel: Daranus EAN: 9788086983967 ISBN: 978-80-86983-96-7 Originál: Old Friends and New Fancies Překlad: Tulinger, Tomáš Popis: 1× kniha, vázaná, 376 stran, česky Rozměry: 13 × 20 cm Rok vydání: 2010 (1. vydání)
SOUVISEJÍCÍ KNIHY