Hostina ledu a ohně eBook

Fatimma.cz Hostina ledu a ohně Image

INFORMACE

Hostina ledu a ohně je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Sariann Lehrer. Přečtěte si s námi knihu Hostina ledu a ohně na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Hostina ledu a ohně.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,52 MB

ISBN: 9788073903213

POPIS
Vždycky jste si říkali, jaké by to bylo, navštívit hostinu na Zimohradu? Přáli jste si podělit se o citronový koláč se Sansou Stark, sníst si masový koláč s Noční hlídkou nebo ochutnat medovníčky spolu s Daenerys Targaryen? Bestseller George R. R. Martin - sága ledu a ohně - a televizní hit HBO Hra o trůny jsou vyhlášené tím, že přivádějí k životu svět Západozemí. Ale jedna důležitá přísada doposud vždy chyběla - pokrmy, na které se vám budou sbíhat sliny a které pomohou dotvořit atmosféru tohoto neobvyklého světa. Nyní podle seriálu, který předefinoval žánr fantasy, vznikla kuchařka, která možná předefinuje vaše večeře... a obědy a snídaně.Průvodce stolováním a zábavou ve stylu Sedmi Království. Vyčerpávající a komplexní průvodce doprovázený pasážemi ze všech pěti knih ságy Ledu a ohně a celobarevnými fotografiemi zaručí, že se vám budou sbíhat sliny. Nezbytnost pro fanoušky senzace a fenoménu jménem Hra o trůny, na který čekaly milióny kručících žaludků po celém světě. A pamatujte - Zima se blíží - tak se nebojte přibrat pár kil.S předmluvou George R.R. Martina.
STÁHNOUT ČÍST
Hostina ledu a ohně: Oficiální kuchařka Game of Thrones ...
Všechny informace o produktu Kniha Hostina pro vrány - Píseň ledu a ohně 4 - George R.R. Martin, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Hostina pro vrány - Píseň ledu a ohně 4 - George R.R. Martin.
Catalina pece: Hostina ledu a ohně: Alžbětinské citronové ...
Vyčerpávající a komplexní průvodce doprovázený pasážemi ze všech pěti knih ságy Ledu a ohně a celobarevnými fotografiemi zaručí, že se vám budou sbíhat sliny.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY