Kapři – průvodce moderního kapraře eBook

Fatimma.cz Kapři – průvodce moderního kapraře Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Kapři – průvodce moderního kapraře! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Kapři – průvodce moderního kapraře a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Kapři – průvodce moderního kapraře.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,82 MB

ISBN: 807238564X

POPIS
Ke svým osudovým rybám se autor, jeden z nejznámějších německých kaprařů, propracoval přes plavanou, a možná i proto vidí problematiku lovu velkých kaprů trochu jinýma očima. V první části knihy se dozvíte něco z biologie, jak a čím se pro lov kaprů ideálně vybavit, co a jakým způsobem na jednotlivé typy montáží nastražit. S potápěčskou výbavou nahlédnete i pod vodu a též se velmi podrobně dočtete o jednotlivých metodách lovu kaprů. V závěrečné pasáži pak bude řeč o zdolávání, vlivu počasí, metodě „chyť a pusť“ a fotografování úlovků. Kniha je plná skvělých barevných fotografií. Co ji ale výrazně odlišuje od jiných děl podobného zaměření, je pokora a firemní nadstranickost, které této publikaci propůjčují přirozenou důvěryhodnost.
STÁHNOUT ČÍST
Janitzki Andreas - knihkupectví Beletrie.eu
Kapři | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách
Kniha: Kapři průvodce moderního kapraře Autor: Andreas Janitzki Ke svým osudovým rybám se autor, jeden z nejznámějších německých kaprařů, propracoval přes plavanou, a možná i proto vidí problematiku lovu velkých kaprů trochu jinýma očima.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY