Moučníky sestry Anastázie eBook

Fatimma.cz Moučníky sestry Anastázie Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Moučníky sestry Anastázie! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Moučníky sestry Anastázie a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Moučníky sestry Anastázie.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,55 MB

ISBN: 9788071953791

POPIS
Sestra Anastázie shromáždila a vlastní letitou praxí vyzkoušela řadu výborných receptů moučníků, vycházející z kulinářského umění nejrůznějších tradic. Najdeme zde recepty na přípravu luxusních dortů i jednoduchých a levných moučníků pro každodenní použití. Její kuchařské umění je ceněno natolik, že ve své vlasti vydala už řadu kuchařských knih. Návody na přípravy jsou srozumitelné, postupují krok za krokem. Kucahřka je doplněna barevnými fotografiemi výsledného vzhledu kulinářských výtvorů.
STÁHNOUT ČÍST
Moučníky sestry Anastázie | křesťanské knihkupectví
V kuchařce sestry Anastázie jsou recepty na luxusní dorty i jednoduché levné moučníky, které každá hospodyňka snadno připraví. Inspiraci v knize najdou i zkušené kuchařky, protože se naučí za použití vlastní fantazie upéci téměř jakýkoli moučník. V
Moučníky sestry Anastázie - Víra.cz, Bůh, křesťanství
100 nových moučníků sestry Anastázie. Milí čtenáři, předávám do vašich rukou 100 nových receptů na moučníky a dortíky. Doufám, že stejně jako mé předchozí recepty vám přinesou radost z pečení, zaujmou vás a podmaní si vaši chuť.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY