Útok na pekárnu eBook

Fatimma.cz Útok na pekárnu Image

INFORMACE

Hledáte knihu Útok na pekárnu? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2016 a autorem je Haruki Murakami? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Útok na pekárnu.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,31 MB

ISBN: 9788020717245

POPIS
Třetí ilustrovaný svazek, který svými grafikami doprovodila německá výtvarná umělkyně Kat Menschik, obsahuje dvě povídky. Oba texty spojuje téma, totiž nezvladatelný, krutý hlad. Dva mladí muži – vyzbrojeni kuchyňskými noži – se vypráví do pekárny, aby tam utišili svou potřebu. Nakonec k násilí nedojde, jen majitel je donutí poslouchat úryvky z Wagnerových oper… Při druhé loupeži žádná obyčejná pekárna není po ruce, a tak muž a žena vezmou útokem provozovnu McDonaldu. S brokovnicí v ruce.
STÁHNOUT ČÍST
Útok na pekárnu - 3za50.knizniklub.cz
Více o e-knize Útok na pekárnu Třetí ilustrovaný svazek, který svými grafikami doprovodila německá výtvarná umělkyně Kat Menschik, obsahuje dvě povídky. Oba texty spojuje téma, totiž nezvladatelný, krutý hlad. Dva mladí muži - vyzbrojeni kuchyňskými noži - se vypráví do pekárny, aby tam utišili svou potřebu.
Útok na pekárnu | KNIHCENTRUM.cz
Útok na pekárnu Třetí ilustrovaný svazek, který svými grafikami doprovodila německá výtvarná umělkyně Kat Menschik, obsahuje dvě povídky. Oba texty spojuje téma, totiž nezvladatelný, krutý hlad. Dva mladí muži - vyzbrojeni kuchyňskými noži - se vypráví do pekárny, aby tam utišili svou potřebu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY