Člověk - nikdo eBook

Fatimma.cz Člověk - nikdo Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Člověk - nikdo! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Člověk - nikdo a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Člověk - nikdo.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,76 MB

ISBN: 9788087580981

POPIS
Vydání několika posledních děl jednoho z nejvlivnějších a nejuhrančivějších polských spisovatelů 20. století obsahuje poprvé v úplnosti do češtiny přeložené texty: Přistupuji k Tobě, Se, Missa pagna, Hle a Fabula rasa. Rozpětí podob Edwarda Stachury sahá od tuláka, který s batohem putoval Polskem (a později i dalšími zeměmi: Sýrií, Mexikem, USA, jihoamerickými státy), noci trávil na nádražích, v non-stop barech, v krajině, někdy v bytech přátel, a živil se tím, co se naskytlo – po literáta a překladatele z několika světových jazyků ověnčeného mnoha domácími i mezinárodními cenami; od úspěšného karetního hráče, pro kterého v ekonomicky nejkritičtějších obdobích života, než se stal „kultovním spisovatelem“, byly zisky z hazardních her ve studentských klubech jediným zdrojem financí – po „gurua“ hlásajícího, ale především vlastním životem naplňujícího úplné odosobnění, odpoutání od majetku a vztahů, a totální bytí v souladu s přirozeným řádem světa; od pijáka, který alkoholem rozhání pocity zmaru z nemožnosti dosáhnout ideálů, kterých se nemůže vzdát – po do sebe zahleděného egocentrika, který je přesvědčen, že na jeho bedrech spočívá úkol najít lék na problémy světa; a řada dalších, neméně kontroverzních, neméně zdánlivě neslučitelných.
STÁHNOUT ČÍST
Člověk nikdo Edward Stachura od 268 Kč - Heureka.cz
Mě žádná nechce, zkousel jsem sbalit holku v autobuse, ve skole.. uz jsem ze zoufalství zkoušel i internetovou seznamku, ale to se skoro nikdo neozval a kdyz jsem poslal fotku tak uz nikdo :( ..no asi to je ksichtem, jenze ten si nevyměnim. Prosim poraďte jak se da se samotou vyrovnat, aby člověk dokázal žit sám celý zivot.
Australského tasmánského vakovlka vyhubil člověk a nikdo ...
Člověk - nikdo. Kdo napsal knihu Člověk - nikdo? Autorem je Edward Stachura. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY